Dostawa i płatność

Czas realizacji zamówienia

Zamów i opłać do godziny 12:00 w dni robocze, a paczka zostanie wysłana w ten sam dzień.  Prosimy pamiętać, że termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy (1-2 dni). Przesyłki doręczane są w dni robocze na terenie Polski (lub innych krajów europejskich) za pośrednictwem: Firmy kurierskiej Inpost W przypadku zamówień niestandardowych lub chwilowych braków magazynowych czas realizacji może się wydłużyć. W każdym takim przypadku Klienci informowani są telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Czas realizacji może się również nieznacznie wydłużyć w okresach przedświątecznych. Realizacja oznacza proces od chwili złożenia zamówienia do momentu odebrania przesyłki przez firmę kurierską i dotyczy dni roboczych.

Sposoby płatności

a) Szybki przelew – elektroniczny przelew bankowy poprzez zewnętrzny system płatności PayU. 

b) Przelew standardowy Przelew bankowy na rachunek Sprzedawcy. NUMER RACHUNKU BANKOWEGO: 53 1050 1302 1000 0092 9294 5905 1-Drive Szymon Cieśla ul. Chopina 94 43-600 Jaworzno 

c) Płatność gotówką przy odbiorze

Czas dostawy

Nasz czas dostawy to zaledwie 1-2 dni robocze, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla Ciebie szybkie otrzymanie zamówionego towaru. Dzięki efektywnej logistyce i solidnej współpracy z dostawcami możemy zagwarantować, że Twoje zamówienie będzie u Ciebie w krótkim czasie. Oferujemy ekspresową obsługę, bez zbędnych opóźnień, abyś mógł cieszyć się swoimi nowymi produktami szybko i bezproblemowo. Wierzymy, że szybki czas dostawy to klucz do zadowolenia naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie tak szybko, jak to tylko możliwe.

Śledzenie paczki

Dostarczamy nie tylko szybko, ale także zapewnimy Ci pełną kontrolę nad swoim zamówieniem dzięki naszej usłudze śledzenia przesyłki. Po złożeniu zamówienia otrzymasz unikalny numer śledzenia, który umożliwi Ci monitorowanie drogi, jaką Twoja paczka pokonuje, aby dotrzeć do Ciebie. Dzięki temu narzędziu będziesz na bieżąco informowany o aktualnym statusie dostawy. Bez względu na to, czy Twoje zamówienie jest w trakcie przygotowywania, już w drodze do Ciebie, czy zostało dostarczone, nasza usługa śledzenia przesyłki zapewnia pełną przejrzystość i pewność, że Twoje zakupy są w drodze. Oferujemy nie tylko efektywność, ale także transparentność, abyś mógł być spokojny o każdy etap swojego zamówienia.